Houseboat Fregata Stare Miasto

Gwarancja najniższej ceny pokoi tylko na naszej stronie www
Natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji (płatność online)
Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji
Informacja o sposobach płatności

Dzięki płatności online mają Państwo możliwość natychmiastowego potwierdzenia Państwa rezerwacji.

Informacja o sposobach płatności

Właściwości pokoju:

Liczba miejsc: 4
Liczba sypialni: 1
Liczba łóżek: 1 łóżko podwójne, 1 sofa rozkładana (Sofa Bed)

Zasady i opłaty:

Godziny otwarcia: Całą dobę
Dodatkowe informacje:

Adres siedziby firmy służy tylko do korespondencji. Brak możliwości odbioru kluczy w tym miejscu. Klucze odbiera się samodzielnie ze schowka na klucze otwieranego za pomocą kodu. 

Opcje dodatkowe:

Płatne dodatkowo podczas rezerwacji:
  • Sprzątanie Houseboat 250 zł 250,00 zł (za cały pobyt)

Dodatkowe informacje dla rezerwujących:

Rozgość się na Fregacie !

Apartament w domu na wodzie w Gdańsku. W samych sercu miasta. Z apartamentu możesz podziwiać nabrzeże Motławy i zabytki. Taras z widokiem na Żurawia. Cały obietk na wyłączność daje wyjątkowy, niezapomniany i komfortowy wypoczynek. Houseboat to jeden z trzech (obok siebie).

W Houseboat najnowsze rozwiązania: Alexa w Echo Show 10 (3ciej gen.), Smart oświetlenie sterowane głosem i tabletem, który jest na miejscu.

W łazience dostępne mydło i świeże ręczniki dla każdej osoby. W aneksie kuchennym wszystkie akcesoria do gotowania i smażenia, lodówka, kostkarka do lodu. Dla każdej z osób świeża pościel z wyjątkiem dzieci do 5 lat, które śpią z rodzicami.

Taras niezabezpieczony przed wpadnięciem do wody i gorący piecyk. Proszę wziąć to pod uwagę jeśli zabieracie ze sobą dzieci.

Lokalizacja

Przystań Jachtowa Marina Gdańsk

  • Widok na zabytkową część miasta
  • W pobliżu Żurawia i wielu muzeów
  • Liczne restauracje i kluby

Stare Miasto

Obiekt zlokalizowany jest w samym centrum zabytkowego Gdańska. Marina otoczona urokliwymi restauracjami, kawiarniami oraz wiekowymi zabytkami. Z tego miejsca zwiedzić można liczne muzea oraz obejrzeć najpiękniejsze ulice miasta. To miejsce tętni życiem! Wieczór oferuje pełen pakiet możliwości począwszy od spokojnyego wieczoru w jednej z wielu wspaniałych restauracji po upojną noc w klubie lub na koncercie. Wszystko to na wyciągnięcie ręki. 

 Proponowane Oferty