O nas

Nasz zespół

to młodzi ludzie z doświadczeniem w branży. Tworzymy zgrany zespół, który działa jak zdrowa i szczęśliwa rodzina dbająca o swoich klientów. Najbliższy model jaki mógłby w skrócie opisać sposób w jaki działamy to turkusowy model zarządzania. Współpracujemy z trzema pralniami i oprócz naszej ekipy sprzątającej z dwoma zewnętrznymi, które głównie obsługują nam Gdynię i Sopot, bo większość Gdańska obsługuje nasz zespół. Mamy złotą rączkę, która obecnie jest już firmą i odpowiada za wszystkie naprawy w zarządzanych przez nas obiektach. Gdyby zliczyć wszystkie osoby, które biorą udział w tym aby zapewnić naszym gościom i właścicielom obiektów właściwą obsługę to jest ich kilkadziesiąt.
 
Działam w branży od 1996, zarządzamy wynajmem krótkoterminowym od 2012 roku. Markę Apartments Possession działającą w wynajmie hybrydowym (krótki i długi) stworzyliśmy 2016 roku powołując następnie w 2017 roku spółkę.
 
Na gości wygodę, komfort i czystość oraz właścicieli zyski pracują między innymi następujące osoby.
 

Michał Fafiński 

Od 2017 roku zarządza wynajmem, krótko i długoterminowym swoimi i naszymi apartamentami i pokojami. Zarządza remontami oraz wraz z Tomaszem Burconem inwestuje w nieruchomości oraz pomaga inwestorom trafnie lokować środki w nieruchomości z wysoką stopą zwrotu. Przygotowujemy je od A do Z tj. od znalezienia, przez podział, wykończenie i wyposażenie, po tzw. ostatnią łyżeczkę w szufladzie i obrazek na ścianie. Następnie zarządzamy.
Michał w Apartments Possession jest odpowiedzialny za weryfikację ofert, podpisywanie umów i odbieranie oraz wydawanie mieszkań, zarządzanie wynajmem długoterminowym w tym pilnowanie terminowych wpłat najemców, IT w naszych systemach, szkolenie i pomaganie pracownikom i partnerom.
 

Piotr Żbikowski

Śmiejemy się, że wyssał z mlekiem matki zarządzanie najmem, krótkoterminowym i od niedawna długoterminowym gdyż od dziecka towarzyszył i pomagał rodzicom zarządzać obiektami. 
W Apartments Possession razem z Basią jest odpowiedzialny za obsługę rezerwacji, ustalanie cen, obsługę kalendarza, sesje fotograficzne oraz rozwiązywanie problemów z gośćmi i mieszkaniami.
 

Barbara Gąsiorowska

doskonale włada językiem angielskim gdyż studiuje w Australii. Swoje doświadczenie zdobywała w hotelu pracując na recepcji.
W Apartments Possession razem z Piotrem jest odpowiedzialna za obsługę rezerwacji, ustalanie cen, obsługę kalendarza oraz rozwiązywanie problemów z gośćmi i mieszkaniami.
 

Mateusz Mikusiński

W Apartments Possession jest odpowiedzialny za procedury, porządek w dokumentach oraz systemach i wprowadzanie nowych ofert. Pomaga Piotrowi i Basi w obsłudze rezerwacji, ustalaniu cen, obsłudze kalendarza. Mateusz działa z nami z przerwami od 2016 roku.
 

Katarzyna Jabłońska

Działa w Apartments Possession od 2013 roku opiekuje się apartamentami i jest odpowiedzialna za ich czystość. Jeszcze nikt nie zrezygnował z usług Kasi zespołu czego nie można powiedzieć w drugą stronę. Goście oceniają jakość sprzątania przez jej zespół najczęściej na 10/10 w bookingu i 5/5 w Airbnb. Właściciele mieszkań na 11/10... są po prostu zakochani w jakości i sposobie obsługi. Kasia wraz ze swoim zespołem potrafią z ręczników wyczarować łabędzie, kwiaty i inne cudowne twory. W naszej galerii możesz zobaczyć jak wyglądają.
 

Rafał Łapać

Ma ogromne doświadczenie w oprogramowaniu do gier oraz grywalności. Wspiera nas od 2019 roku w zakresie szkoleń, webinarów, sprzedaży, wystąpień. Posada własne szkolenia na największej platformie na świecie Udemy.
Jest odpowiedzialny za przygotowywanie kwestie techniczne i związane z oprogramowaniem przy tworzeniu lejków sprzedażowych, webinarów, nagrań, wywiadów.
 
Tomasz Burcon nieruchomości, szkolenia, Apartments Possession

Tomasz Burcon zwany Burçon

Prezes zarządu i założyciel Apartments Possession, które jest partnerem Stowarzyszenia "Mieszkanicznik". Związany z branżą nieruchomości od 1996 roku - marketing internetowy (www, SEO, SEM, fotografia, hosting) dla: apartamentów, hoteli, biur nieruchomości (stworzył pierwszy w Polsce CRM dla branży nieruchomości i pierwszy portal ogłoszeń drobnych). Z inwestorami współpracuje od 1992 roku. Specjalizuje się w maksymalizacji zysku pasywnego dla inwestorów tzw. ROI przez przeprowadzenie całego procesu inwestycyjnego i zastosowanie najmu hybrydowego (krótko i długoterminowego równocześnie). Przygotowuje kompleksowo nieruchomości od znalezienia przez podział, remont/wykończenie i wyposażenie po tzw. łyżeczkę w szufladzie. Zwiększa zyski przez m.in. podział powierzchni oraz mieszane grupy docelowe: studenci, turyście, pracownicy. Dzięki bazie tysięcy rezerwacji oraz wielu najemcom, trafnie wskazuje inwestorom nieruchomości o najwyższej stopie zwrotu. Rekord ROI 48% rocznie (wzrost ceny i wartości + zysk z najmu). Współautor książki „Pomysł do wynajęcia 2”. Lider ds. rozwoju oddziałów i oficjalny ekspert (fotografia, najem krótkoterminowy) Stowarzyszenia „Mieszkanicznik”. Prowadzi i organizuje w temacie nieruchomości iwenty, szkolenia, wykłady, webinary, udziela wywiadów w radiu i telewizji. Wykładowca Mieszkanicznika, MBA Nieruchomości i grupy Masters w ASBIRO. Pasje: wspieranie ludzi w zdrowym i zrównoważonym rozwoju, automatyzacja biznesu, fotografia nieruchomości (nagrody, publikacje: NG Traveler, „101 najlepszych hoteli i restauracji w Polsce” Magdy Gessler), rajdy samochodowe (licencja: R2, wyścigowa), sztuki walki (instruktor 1 DAN Vo-Quyen, ESDS, członek IPDTA), zdrowie, podróże.
 
W Apartments Possession odpowiedzialny za wizerunek, szkolenia, insporowanie, wizję i rozwój oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.