Sopot Bohaterów Monte Cassino Apartments Possession

Cena na telefon

Apartament zlokalizowany jest w samym centrum Sopotu przy słynnym deptaku Bohaterów Monte Cassino. Odległość od plaży wynosi zaledwie 400 m. 

 

Słoneczny apartament składa się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z wanną i pralką. Na terenie całego obiektu korzystać można z bezpłatnego Wi-Fi. Zapewniamy ręczniki oraz pościel.

 

Z apartamentu spacerkiem dojdą Państwo w ciągu 5 min do najdłuższego mola nad Morzem Bałtyckim. Warto zobaczyć również popularny Krzywy Domek (który znajduje się przy apartamencie) i wybrać się na pieszą czy rowerową wycieczkę przez piękny park do samego Orłowa (Polecamy: Klif Orłowski oraz molo w Orłowie). Zwolennicy aktywności również znajdą coś dla siebie – Sopocki Park Północny dysponuje specjalną ścieżką dla rolkarzy. A osobom oczekującym zabawy z dziećmi czy odrobiny relaksu polecamy Aquapark w dzielnicy Sopot Kamienny Potok.

Ulice miasta pełne są wspaniałych miejsc, galerii sztuki i artystów. Kuchnia jest bardzo urozmaicona, od polskiej, poprzez indyjską, tajską, włoską, gruzińską i … . Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Tradycjonalistom polecamy restaurację „U Przyjaciół”, którą odwiedziła sama Magda Gessler.

Podobno „Sopot to uzdrowisko” i „Sopot nigdy nie śpi”. Szukającym wrażeń polecamy zabawy do białego rana w klubach i pubach przy deptaku, koncertach przy plaży i w znanych sopockich festiwalach. Niedaleko znajduje się również Ergo Arena – miejsce wielu wydarzeń kulturalnych i sportowych. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej pozwala w krótkim czasie znaleźć się w innych wspaniałych częściach Trójmiasta. 

Zapraszamy!

 

Udogodnienia

  • Kuchnia
  • Lodówka
  • Wnęka kuchenna
  • Obiekt dla niepalących
  • Obiekt przyjazny dla dzieci
  • Bezpłatne Wi-Fi

Cennik

Opcje dodatkowe

Płatne dodatkowo podczas rezerwacji:

  • Sprzątanie 140,00 zł (za cały pobyt)

Dodatkowe informacje dla rezerwujących

Cena na telefon

Informacja o sposobach płatności

Dzięki płatności online mają Państwo możliwość natychmiastowego potwierdzenia Państwa rezerwacji.

Informacja o sposobach płatności